وحدت گورزانگ و سیبه کوخرد دربی های میناب و بستک را بردند

  • توسط
  • ۱۴۰۰-۰۸-۰۸
  • ۰

هفته دوم لیگ برتر فوتبال هرمزگان
وحدت گورزانگ و سیبه کوخرد دربی های میناب و بستک را بردند
هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های هرمزگان با پیروزی تیم های  سیبه کوخرد، متحد معز آباد، وحدت گورزانگ و شناور سازی پی پشت قشم به پایان رسید.‌
به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال هرمزگان،  در هفته دوم  لیگ برتر فوتبال باشگاه های هرمزگان تیم های سیبه کوخرد، متحد معز آباد، وحدت گورزانگ و شناورز سازی پی پشت قشم حریفان خود را شکست دادند و دو بازی هم با نتیجه مساوی به پایان رسید.
فصل جدید لیگ برتر فوتبال باشگاه های هرمزگان با حضور ۱۴ تیم در دو گروه هفت تیمی برگزار می شود که در گروه اول تیم های جنوب برکه دوکا پارسیان، جنوب بستک ، اتحاد دژگان،  سیبه کوخرد ، اتحاد بندر پل ، بهزیستی جناح و طوفان کوخرد و در گروه دوم تیم های جیل بر شهرو ، مرصاد کنار ترش ، شناور سازی پی پشت قشم،  ستارگان بستانو،  وحدت گورزانگ، اتحاد رودان و متحد رودان با هم به رقابت خواهند پرداخت.
در بازی های هفته دوم در گروه اول تنها تیم سیبه کوخرد موفق شد حریف خودش را شکست دهد و دوبازی این گروه با تساوی به پایان رسید. در گروه دوم  تیم های وحدت گورزانگ،  شناور سازی پی پشت قشم و متحد معز آباد رودان سه مهمانی بودند که میزبانان خود را از پیش رو برداشتند. در گروه اول  جنوب بستک میزبان اتحاد بندر پل بود. جنوب که از حریف خود جلو بود در پایان با نتیجه دو دو متوقف شد.‌ حامد رنجبر و احسان دمی زاده برای جنوب بستک و عبدالله معتقدزاده و عدنان آذرنگ برای اتحاد بندر پل گلزنی کردند.  بهزیستی جناح در خانه میزبان اتحاد دژگان بود که این بازی هم دو دو مساوی به پایان رسید.‌ محمدرضا افسرده حال و  علی ایاز گل های بهزیستی جناح را زدند و برای تیم اتحاد دژگان هم‌ محسن دهقانی و عبدالخالق درخوش گلزنی کردند.‌ سیبه در دربی کوخرد به پیروزی دست یافت و با دو گل جواد جغینی پور و امید ایوار موفق شد  طوفان کوخرد را دو بر صفر شکست داد.
در دیدارهای گروه دوم مرصاد کنارترش میزبان وحدت گورزانگ بود که در پایان این دربی میناب تیم وحدت گورزانگ دو بر یک به برتری دست یافت. تک گل تیم مرصاد کنارترش را میثم بیل کار و دو گل  وحدت گورزانگ را جابر ملاحی و  عبدالله دهباشی زدند.‌
ستارگان بستانو در خانه با دو گل مغلوب متحد معزآباد رودان شد. هر دو گل متحد معز آباد رودان را علیرضا رامشگر به ثمر رساند. اتحاد رودان در خانه با سه گل بازی را به شناور سازی پی پشت واگذار کرد.‌ رشید رستمی ، خلفان زرنگ و امید مالکی  سه گل تیم شناور سازی پی پشت قشم را به ثمر رساندند.‌ در این هفته تیم برکه دوکا پارسیان و جبل بر شهرو استراحت داشتند.
در پایان هفته دوم ، در گروه اول تیم های سیبه کوخرد با شش امتیاز، اتحاد بندر پل با چهار امتیاز و جنوب برکه دوکا پارسیان با سه امتیاز اول تا سوم هستند و تیم های اتحاد دژگان، بهزیستی جناح و جنوب بستک با یک امتیاز و بر حسب تفاضل گل در مکان های چهارم‌ تا ششم ایستاده اند. در این گروه تیم طوفان کوخرد بدون امتیاز در قعر جدول رده بندی ایستاده است. در گروه دوم شش تیم سه امتیازی هستند و تیم های متحد معز آباد رودان،
شناور سازی پی پشت قشم ، جبل بر شهرو، ستارگان بستانو،  اتحاد رودان و وحدت گورزانگ بر حسب تفاضل گل در مکان های اول تا ششم ایستاده اند و تیم مرصاد کنارترش بدون امتیاز در قعر جدول رده بندی گروه دوم ایستاده است.
هفته سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های هرمزگان جمعه چهاردهم آبان ماه برگزار خواهد شد که در گروه اول اتحاد بندر پل میزبان برکه دوکا پارسیان است. طوفان کوخرد در خانه با بهزیستی جناح بازی می کند. اتحاد دژگان از تیم جنوب بستک پذیرایی خواهد کرد. در این هفته در گروه اول تیم سیبه کوخرد استراحت دارد. در گروه دوم وحدت گورزانگ از تیم جبل بر شهرو میزبانی می کند. متحد و اتحاد دربی شهرستان رودان را برگزار خواهند کرد. شناور سازی در خانه به دیدار مرصاد کنارترش میناب می رود.
در گروه دوم در هفته سوم تیم ستارگان بستانو استراحت دارد.قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.