کلاس ارتقا داوری دو به یک به میزبانی هیات فوتبال هرمزگان

  • توسط
  • ۱۴۰۰-۰۸-۲۸
  • ۰

با تدریس مسعود مرادی برگزار شد
کلاس ارتقا داوری دو به یک به میزبانی هیات فوتبال هرمزگان
کلاس ارتقا داوری  دو به یک فوتبال به میزبانی هیات فوتبال هرمزگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال هرمزگان، کلاس ارتقا دو به یک داوری فوتبال در سالن آموزش فولاد هرمزگان با حضور ۱۹ داور آقا و خانم از استان های هرمزگان و کرمان برگزار شد.
عبدالمجید معماری رئیس دپارتمان داوری فوتبال هرمزگان گفت: کلاس ارتقا داوری دو به یک با هماهنگی کمیته داوران و حمایت هیات فوتبال هرمزگان با حضور ۴ داور بانو و ۱۵ داور آقا با تدریس مسعود مرادی مدرس رسمی فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا  برگزار شد.
وی بیان داشت: برای برگزاری این کلاس از ماه ها قبل با فدراسیون فوتبال هماهنگی لازم انجام دا ده بودیم و پس از موافقت ستاد کرونا و مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس کلاس را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار کردیم. معماری گفت: تدریس این کلاس را مسعود مرادی از بزرگان داوری ایران و از بهترین مدرسان حال حاضر آسیا بر عهده داشتند و از نظر دانش افزایی این کلاس از سطح بالایی برخوردار بود.
رئیس دپارتمان داوری فوتبال هرمزگان بیان داشت: علیرضا صفا از هرمزگان که یکی از مدرسان رسمی فدراسیون فوتبال هستند مدرس آمادگی جسمانی این کلاس بودند و تست آمادگی جسمانی این دوره زیر نظر ایشان در پیست تارتان ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار شد.
عبدالمجید معماری گفت: با حمایت های خوب رنجبریان رئیس و اصغر معماری دبیر هیات فوتبال استان به زودی کلاس ارتقا سه به دو ، کلاس ارتقا سه به دو فوتسال ، کلاس درجه سه فوتبال در حاجی آباد و کلاس درجه سه فوتسال در شهرستان میناب برگزار خواهد شد.
رئیس دپارتمان داوری از همکاری خوب مجموعه فولاد هرمزگان در برگزاری این کلاس تشکر کرد و گفت: نتیجه این کلاس تا کمتر از یک ماه از سوی مدرس آن  اعلام خواهد شد. وی در پایان از همکاری شهرام ادیبی پور و علی اکبر سحر خیز در جهت بهتر برگزار شدن این کلاس تشکر کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *