قرعه‌کشی لیگ امید های فوتسال هرمزگان

  • توسط
  • ۱۴۰۱-۰۶-۱۲
  • ۰

با حضور دبیر هیات فوتبال  برگزار شد
قرعه‌کشی لیگ امید های فوتسال هرمزگان
با حضور دبیر هیات فوتبال استان  مراسم قرعه‌کشی لیگ امید های فوتسال هرمزگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال هرمزگان، مراسم قرعه‌کشی لیگ امید های فوتسال هرمزگان با حضور دبیر هیات فوتبال هرمزگان ، رئیس کمیته فوتسال استان، مسئوولان برگزاری مسابقات فوتسال و‌ سرپرستان فوتسال باشگاه های استان درهیات فوتبال استان برگزار شد.
دبیر‌ هیات فوتبال استان دراین مراسم گفت: حضور ۹ تیم امید در این دوره از رقابت های فوتسال امید استان نشان دهنده انگیزه تیم ها به خاطر حضور دو تیم صنایع و فولاد هرمزگان در لیگ های برتر و لیگ یک کشور است که باعث شده نسبت به پارسال دوبرابر شود.
اصغر معماری با ابراز خرسندی از عملکرد خوب کمیته فوتسال استان گفت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های عظیم که در استان وجود دارد بر نقش تاثیر گذار صنعت برحمایت از فوتبال و فوتسال تاکید کرد‌‌
حمید رضایی ریئس کمیته فوتسال استان در ادامه  گفت: اراده و پشتکار در فوتسال از باشگاه ها باید شکل بگیرد و استفاده از ظرفیت های موجود استان و خیران ورزش دوست می تواند گام مهمی در پیشرفت فوتسال استان داشته باشد. گفتنی است لیگ امیدهای فوتسال استان امسال از ۲۸  شهریور ماه آغاز می شود و رقابت ها در دو گروه  پنج و چهار تیمی به صورت رفت و برگشت و مجتمع برگزار می شود. در گروه اول ، هدف هرمز ، مقاومت مارم فین ، شهید پالاهنگ بندرعباس ، بیمارستان امام رضا ( ع ) و منتظران بندرعباس و  در گروه دوم اتحاد بلوچ سیریک ، شهسوار دیار خلیج فارس ، شهدای گنج حاجی آباد و استقلال گوهران بشاگرد باهم رقابت می کنند.
میزبان دور رفت گروه اول ، هدف هرمز و میزبان دور برگشت مقاومت مارم فین می باشند.  همچنین میزبان دور رفت گروه دوم  اتحاد بلوچ سیریک و میزبان دور برگشت استقلال گوهران بشاگرد می باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *