فوتبال ساحلی نوجوانان شهرستان بندرعباس ، اروند سورو بر سکوی قهرمانی ایستاد

  • توسط
  • ۱۴۰۱-۰۶-۱۴
  • ۰

فوتبال ساحلی نوجوانان شهرستان بندرعباس
اروند سورو بر سکوی قهرمانی ایستاد
مسابقات فوتبال ساحلی نوجوانان شهرستان بندرعباس یادواره زنده یاد عباس استوانه  در محل مجموعه فوتبال ساحلی بندر شهید حقانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال  هرمزگان،  در روز پایانی این رقابت‌ها تیم نوجوانان اروند سورو توانست با نتیجه ۱۱ بر ۳ بر تیم شهید ماجدی شیو غلبه کند و با اقتدار مقام قهرمانی را از آن خود کند.
در دیگر بازی روز پایانی تیم گیتی نورد برتمب با نتیجه ۶ بر ۳ بر تیم فولاد هرمزگان را شکست داد  و مقام نایب قهرمانی را از آن خودش کرد.‌
در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور قاسم رنجبریان رئیس هیات فوتبال،  مهدی جعفری رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی هرمزگان و اعضای هیات فوتبال شهرستان بندرعباس برگزار شد ، محمد احمدی زاده رئیس هیات فوتبال شهرستان بندرعباس با تشکر و قدردانی از تمامی تیم های شرکت کننده در این دوره از رقابت‌ها گفت:  کارشناسان  فوتبال ساحلی اعلام کرده اند  که تیم های شرکت کننده با شایستگی تمام شگفتی آفریدند و با توجه به کیفیتی که از خود در این رقابت‌ها نشان دادند نوید ظهور قطبی جدید از فوتبال ساحلی کشور را در آینده ایی نه چندان دور دادند.
میثم احمدی دبیر کمیته فوتبال ساحلی هیات فوتبال شهرستان نیز با قدردانی از تیم های شرکت کننده بیان داشت: تورنمنت فوتبال ساحلی نوجوانان شهرستان بندرعباس یادواره زنده یاد عباس استوانه برای اولین بار به میزبانی هیات فوتبال شهرستان بندرعباس و در مجموعه فوتبال ساحلی بندر شهید حقانی بندرعباس برگزار شد که در پایان تیم اروند سورو بر سکوی نخست ایستاد.‌ عنوان آقای گل مسابقات مبین عبدالله پور با ۷ گل از تیم اروند سورو به خود اختصاص داد.
عنوان فنی ترین بازیکن از سوی  کمیته فنی مسابقات به  طاها پور از تیم اروند سورو رسید. امین محسنی از تیم گیتی نورد برتمب برترین دروازه‌بان این رقابت ها لقب گرفت. تیم فولاد هرمزگان  جام  اخلاق این دوره از مسابقات را دریافت کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *