لیگ  فوتسال  نوجوان  دختر هرمزگان

  • توسط
  • ۱۴۰۱-۰۶-۲۶
  • ۰

لیگ  فوتسال  نوجوان  دختر هرمزگان
ستارگان درخشان بندرعباس جشن قهرمانی بر پا کردند
نخستین دور مسابقات لیگ  فوتسال  نوجوان  دختر هرمزگان به میزبانی شهرستان سیریک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی  هیات فوتبال هرمزگان، نخستین دور مسابقات لیگ فوتسال دختران نوجوان هرمزگان با حضور شش تیم در دو گروه برگزار شد. در گروه اول تیم های نیوسایپا، علمدار حاجی آباد و مقاومت میناب و در گروه دوم تیم های ستارگان درخشان بندرعباس ، علم و ادب رودان و ستارگان مکران سیریک با هم به رقابت پرداختند. در پایان دور مقدماتی تیم های اول هر گروه به صورت مستقیم به فینال و تیم های دوم به بازی رده بندی راه یافتند که در این مرحله تیم های نیوسایپا و ستارگان درخشان به فینال راه یافتند. در بازی فینال تیم ستارگان درخشان در ضربات پنالتی حریف خود نیو سایپا را شکست داد و عنوان قهرمانی را کسب کرد و نیو سایپا نایب قهرمان شد.  در بازی رده بندی هم علم و ادب رودان و مقاومت میناب با هم رقابت کردند که تیم مقاومت میناب حریف رودانی خود را شکست داد و  به مقام سوم رسید.  در پایان این مسابقات هانیه علی محمد حسینی از نیو سایپا خانم گل شناخته شد. کامل ترین  بازیکن  مهرسا بهمنی از نیو سایپا، فنی ترین بازیکن  لعیا مهرابی از مقاومت میناب،  بهترین بازیکنان  مهدیه کمالی از ستارگان درخشان ، محمودی از سیریک و حدیث مرشدی از رودان معرفی شدند.‌

برای تیم قهرمان استعداد های درخشان ، مهدیه کمالی،فاطمه کمالی، سنامرادی پور، زهرادهقانی، نازنین زهرا حیدری، سانازوطن دوست، رقیه قاسمی نژاد و کوثرفیروزی بازی کردند. هدایت این تیم بر عهده خدیجه شقایق پور بود.  مائده شقایق پور مربی و سارا توسلی سرپرست بود.
برای تیم نیو سایپا نایب قهرمان این مسابقات سارینا شهدوری ،یاسمن احترامی، رویا سیفی، هانیه علی محمد حسینی، یکتا ته مایون، مهرسا بهمنی، عسل رئیسی، یسنا علیمرادی، سارینا کهنسال و مریم جاور با هدایت فاطمه زارع زاده و سرپرست سکینه بقاپور دریایی بازی کردند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *