سمینار دانش افزایی ناظران مسابقات فوتبال هرمزگان

  • توسط
  • ۱۴۰۱-۰۶-۲۷
  • ۰

با حضور ۳۰ نفر از ناظران برگزار شد
سمینار دانش افزایی ناظران مسابقات فوتبال هرمزگان
سمینار دانش افزایی ناظران مسابقات فوتبال هرمزگان در سالن آموزش هفت تیر بندرعباس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال هرمزگان،  سمینار دانش افزایی پیش فصل ناظران مسابقات با حضور اصغر معماری دبیر هیات فوتبال استان هرمزگان ، محمد رضایی مسوول اجرایی مسابقات،  محمد میر سکنا مسول فناوری و اطلاعات هیات و عبدالمجید معماری مدرس دوره در محل سالن آموزش هفت تیر بندرعباس برگزار شد.
در ابتدا این سمینار ،  اصغر معماری دبیر هیات فوتبال استان هرمزگان در مورد شرایط برگزاری مسابقات و آئین نامه مطالبی بیان کرد.
وی بیان داشت : جلسات مختلف برای فصل جدید مسابقات گرفته شده است و امیدوارم فصل مسابقات خوبی را از هفتم مهرماه با آغاز لیگ برتر استان شروع کنیم.
دبیر هیات فوتبال هرمزگان گفت: با توجه به گزارشات ناظرین فصل گذشته سعی کردیم با بازدیدهای که داشته ایم تا حدود زیادی مشکلات را بر طرف کنیم و اگر تذکراتی که به باشگاه های که مشکلات ساختاری داشته اند آن مشکلات را برطرف نکنند یقینا در آن زمین تا بر طرف شدن مشکلات بازی برگزار نخواهد شد.
اصغر معماری اظهار داشت: سعی کنیم که مسابقات با کمترین مشکلات برگزار شود و تا جای که امکان دارد بازی را تعطیل نکنید.
در ادامه محمد رضایی مسوول اجرایی مسابقات در مورد مشکلات فصل گذشته مسابقات مطالبی را بیان کرد و گفت: متاسفانه در سال گذشته برخی از ناظران مدیریتی که باید داشته باشند نداشتند و تذکراتی به آن ها دادیم و امیدوارم که امسال ناظران با جدیت بیشتری مسابقات را نظارت کنید تا کمترین مشکلات را داشته باشیم.
محمد میر سکنا مسول فناوری و اطلاعات هیات فوتبال هرمزگان در مورد بحث فرم های مالی گفت: برای تمامی ناظران و داوران کد مالی تعریف شده است و شما ناظران باید فرم های مالی را پر کنید تا حقی از کسی گرفته نشود.
در بخش پایانی عبدالمجید معماری به عنوان مدرس این سمینار تمامی مواردی که برای برگزاری یک مسابقه نیاز بود با ارائه یک کلیپ بیان کرد.‌ این سمینار با حضور ۳۰ نفر از ناظران با سابقه هرمزگان که بیشتر آن ها از پیشکسوتان داوری استان هستند برگزار شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *