هفته سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های هرمزگان

  • توسط
  • ۱۴۰۱-۰۷-۲۰
  • ۰

هفته سوم لیگ برتر فوتبال هرمزگان
ثامن کردر و  فانوس بندر تیاب دربی میناب را برگزار می کنند

سوت دیدارهای هفته سوم لیگ برتر هرمزگان امروز پنجشنبه در شهرستان بستک به صدا در خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال هرمزگان،  هفته سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های هرمزگان فردا پنجشنبه بیست و یکم مهرماه با بازی تیم های طوفان کوخرد و  ملوان بندرکنگ در ورزشگاه تختی بستک آغاز خواهد شد. داوران این بازی یاسر شاهین، حسین آقازاده،  کامل اکبری، و محمد رشید هستند و  یوسف چمن آرا هم ناظر این دیدار می باشد‌.
سایر دیدارهای هفته سوم جمعه بیست و دوم مهرماه برگزار خواهد شد. در این روز تیم جنوب بستک در ورزشگاه تختی بستک از تیم جنوب برکه دوکا میزبانی خواهد کرد. داوران این بازی احمد مرشدی،  نجف پناهی،  مهدی رنجبر و یوسف یوسفی هستند و ناظر مسابقه هم  حسین عطار است. بهزیستی جناح در ورزشگاه اختصاصی خودش با سیبه کوخرد با قضاوت داوران مسعود مرشدی،  جعفر ذاکری،  علیرضا آب بها و  نظام الدین تاجایی بازی خواهند کرد. ناظر این  مسابقه غلامعباس استوی می باشد.
بازی اتحاد دژگان و شناور سازی پی پشت قشم به میزبانی استادیوم دژگان برگزار می شود. مسعود سپهری، علی گمتیلی،  عبداله ابراهیمی و  خالد پیرا این بازی را قضاوت خواهند کرد. ناظر این دیدار  علی آسفده  است.
اتحاد بندر پل در خانه با  اتحاد روستایی جاسک دیدار خواهد کرد. داوران این بازی مصطفی ناصری،  فرزاد شیرمردی،  عبدالقادر ایمانی و  سیف اله زیر کوهی هستند و خلیل محمودی  هم ناظر این دیدار می باشد. دربی میناب بین تیم های ثامن کردر و  فانوس بندر تیاب در استادیوم شهید امینی با داوری ، مسعود کشاورز،  محمد رشید، عبداله رحمان شناس و محمد رضا وثوقی برگزار می شود. ناظر مسابقه علی نجفی می باشد.
ستاره انقلاب رودان به دلیل نداشتن زمین مناسب در رودان مجبور است بیرون از خانه و در ورزشگاه آبفا بندرعباس با جبل برشهرو بازی کند. داوران این بازی  مهدی حقانی،  علی عماری، امیر محمدخاکی و  فرزاد مرادی و ناظر مسابقه هم  محمد ذاکری است.
فجر دمیلو با  وحدت گورزانگ در استادیوم ملوان بندرعباس بازی می کند. فرشاد قاسمی،  محمد محمدی ، صالح خواجوی و جمال کمالی داوران این بازی هستند و
حسین شرف هم ناظر این بازی می باشد.
در پایان بازی های هفته دوم و در گروه شرق تیم فانوس بندر تیاب با شش امتیاز صدرنشین است. اتحاد روستایی جاسک با چهار امتیاز در مکان دوم قرار گرفته است. ثامن کردر میناب، اتحاد بندر پل و وحدت گورزانگ سه امتیازی هستند و به دلیل تفاضل گل در مکان سوم  تا پنجم قرار گرفته اند. جبل بر شهرو،  ستاره انقلاب رودان و فجر دمیلو  تیم های یک امتیازی  هستند که در مکان های ششم  تا هشتم این گروه ایستاده اند. در گروه غرب  سیبه کوخرد با شش  امتیاز صدرنشین است. جنوب برکه دوکا پارسیان با چهار امتیاز دوم است. تیم های طوفان کوخرد و بهزیستی جناح سه امتیازی هستند و به دلیل تفاضل گل سوم و چهارم،  شناور سازی پی پشت قشم با دوم امتیاز پنجم،  تیم‌های اتحاد دژگان  جنوب بستک و ملوان بندرکنگ یک امتیازی هستند که در مکان های ششم تا هشتم  قرار گرفته اند.
لیگ برتر فوتبال باشگاه های هرمزگان در دو گروه غرب و شرق برگزار می شود که در گروه غرب تیم های طوفان کوخرد، بهزیستی جناح ، سیبه کوخرد،  جنوب بستک،  اتحاد دژگان ، ملوان بندرکنگ، جنوب برکه دکا پارسیان و شناور سازی پی پشت قشم و در گروه شرق هم تیم های
فانوس بندر تیاب،  وحدت گورزانگ،  جبل بر شهرو، اتحاد روستایی جاسک،  فجر دمیلو، اتحاد بندرپل و ستاره انقلاب رودان با هم رقابت می کنند در پایان دور مقدماتی این مسابقات دو تیم صدرنشین هر گروه به صورت مستقیم به فینال راه خواهند یافت و از هر گروه هم دو تیم به لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های هرمزگان سقوط خواهند کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *