برای رسیدن هرمزگان به لیگ برتر فوتبال  نیاز به حمایت‌  داریم

  • توسط
  • ۱۴۰۱-۰۷-۲۶
  • ۰

رئیس هیات فوتبال استان هرمزگان
برای رسیدن هرمزگان به لیگ برتر فوتبال  نیاز به حمایت‌  داریم
رئیس هیات فوتبال استان هرمزگان با گلایه از عدم حمایت صنایع از ورزش استان گفت: صنایع اگر  یک درصد قانونی حق ورزش استان را پرداخت کنند، مشکلات ورزش استان برطرف خواهد شد.
به گزارش  روابط عمومی هیات  فوتبال  هرمزگان،  رنجبریان رئیس هیات فوتبال هرمزگان در نشست با نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان، اظهار داشت: خوشبختانه در هیات فوتبال استان شاهد پنج تیم لیگ‌ برتری در سطح کشور  هستیم که دو تیم  فوتبال ساحلی در آقایان و یک تیم ساحلی در بانوان  و دو تیم فوتسال یکی در بانوان و یکی هم در بخش آقایان داریم.
وی افزود: ما قول داده‌ایم که در چهار سال مدیریت خود یک تیم فوتبال از هرمزگان را به لیگ‌برتر ببریم، اما برای رسیدن به این جایگاه نیاز به حمایت‌هایی داریم.
رئیس هیات فوتبال هرمزگان، بیان‌کرد: گلایه اصلی ما در حوزه صنایع استان است و برداشت ما این است که مجموعه مدیریتی استان بر روی صنایع  از اسکله باهنر تا بندرخمیر هیچ اشرافیتی ندارند و همین عدم اشرافیت باعث شده است که صنایع استان هیچ‌ گونه کمکی به ورزش استان نداشته باشند.
رنجبریان تاکید‌ کرد: قانون شرکت‌ها و صنایع را موظف کرده است که با یک درصدی از درآمدهایشان از ورزش حمایت کنند و اگر این شرکت‌ها  یک درصد قانونی حق ورزش استان را پرداخت کنند، مشکلات ورزش استان برطرف خواهد شد و حتی اگر ۳۳ صدم درصد از این درصد را هم پرداخت کنند ما می‌توانیم مسائل ورزشی را به درستی پیش ببریم.
وی با اشاره به این که در حال حاضر زمزمه انحلال یکی از تیم‌‌های فوتبال استان به گوش می‌رسد گفت: در حال حاضر تنها شرکت فولاد هرمزگان و شهرداری بندرعباس ما را در فوتبال حمایت می‌کنند اما بقیه صنایع هیچ‌گونه حمایتی ندارند.
رئیس هیات فوتبال هرمزگان، تاکید‌ کرد: در بعضی از شرکت‌ ها اگر یک مدیری ورزشی باشد ممکن است کمک‌هایی را انجام دهد، اما اگر مدیری  اهل ورزش نباشد هیچ گامی را بر نمی‌دارد، لذا معتقدیم که اگر مسئولان استان بخواهند ورزش استان رشد خواهد کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *