هفته دوم‌ لیگ برتر فوتبال نوجوانان هرمزگان

  • توسط
  • ۱۴۰۱-۰۷-۲۷
  • ۰

لیگ برتر فوتبال نوجوانان باشگاه های هرمزگان
هفته دوم‌ لیگ برتر فوتبال نوجوانان هرمزگان فردا پنجشنبه برگزار خواهد شد
در هفته دوم لیگ برتر فوتبال نوجوانان هرمزگان چهار بازی در شهرهای بستک،  بندرلنگه،  میناب و بندرعباس برگزار خواهد شد. در ورزشگاه تختی بستک ، هرنگ جوان از تیم ستاره جوان بندرخمیر  میزبانی می کند. عبدالله رامشت ، فرشاد فاریابی ، محمدصالح تنگ ریز و یوسف کریمی داوران و حسینی نژاد ناظر مسابقه است.
پاس بندرلنگه در خانه به مصاف آرش حاجی آباد  می رود. فرهاد حسین زاده، اسماعیل کرم شاهی، محمد بیدخام، و منصور معلمی کار قضاوت این بازی را بر عهده دارند و
حسین شرف هم ناظر بازی است. کنعان میناب در ورزشگاه شهرداری میناب از تیم آبفا بندرعباس میزبانی خواهد کرد. رحمن کر، ابوالفضل ابراهیمی، مهدی عسکری، و محمد رنجبر داوران و مسعود رئیسی هم ناظر این بازی است. ستاره انقلاب رودان به دلیل این که زمین مناسبی در شهرستان رودان نیست در ورزشگاه آبفا بندرعباس با ستاره مکران سیریک  بازی می کند. داوران  این بازی امید رب ، شاهین درب ، امیر حسین آشور زاده و احسان جعفری است و احمد رنجبر زاده هم ناظر این دیدار است. در این هفته توحید کوهیج و شاهد هشبندی استراحت دارند.
در هفته نخست این مسابقات هرنگ جوان بستک و  شاهد هشبندی حریفان خود را شکست دادند. توحید کوهیج با پاس بندرلنگه هم مساوی کردند و بازی ستاره مکران سیریک هم با کنعان میناب نیمه تمام ماند.
لیگ برتر فوتبال نوجوانان هرمزگان با حضور ۱۰ تیم در دو گروه برگزار خواهد شد که در گروه اول تیم های توحید کوهیج،  پاس بندرلنگه،  آرش حاجی آباد ، هرنگ جوان بستک و ستاره جوان بندرخمیر با هم رقابت خواهند کرد و در گروه دوم تیم های ستاره انقلاب رودان ، شاهد هشبندی، ستاره مکران سیریک، کنعان میناب و آبفا بندرعباس به  مصاف هم خواهند کرد. 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *