سوت دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر فردا به صدا در خواهد آمد

  • توسط
  • ۱۴۰۱-۰۷-۲۷
  • ۰

لیگ برتر فوتبال باشگاه های هرمزگان
سوت دیدارهای هفته چهارم فردا به صدا در خواهد آمد
سوت دیدارهای هفته چهارم  لیگ برتر فوتبال هرمزگان از فردا پنجشنبه به صدا در خواهد آمد.
به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال هرمزگان، دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر فوتبال هرمزگان از فردا پنجشنبه بیست و هشتم مهرماه آغاز خواهد شد و آخرین بازی این هفته شنبه سی ام مهر برگزار می شود.
در دیدارهای هفته چهارم و در بازی های فردا پنجشنبه ثامن کردر  در ورزشگاه شهید امینی میناب از تیم اتحاد بندر پل میزبانی می کند.‌
در بازی های جمعه بیست و نهم ، سیبه کوخرد در ورزشگاه اختصاصی خودش با ملوان بندر کنگ بازی می کند. جنوب بستک در ورزشگاه تختی بستک با طوفان کوخرد دیدار می کند.
شناورسازی پی پشت قشم در خانه از تیم  بهزیستی جناح میزبانی می کند. جنوب برکه دوکا پارسیان با اتحاد دژگان بازی خواهد کرد .جبل بر شهرو در ورزشگاه اختصاصی خودش با اتحاد روستایی جاسک دیدار می کند و فانوس تیاب از تیم  فجر دمیلو میزبانی خواهد کرد.‌
در آخرین بازی هفته چهارم شنبه سی ام مهر وحدت گورزانگ در ورزشگاه شهید  امینی میناب با ستاره انقلاب رودان بازی می کند.
در پایان بازی های هفته سوم و در گروه شرق تیم فانوس بندر تیاب با ۹ امتیاز صدرنشین است. اتحاد روستایی جاسک با ۷ امتیاز در مکان دوم قرار گرفته است.
جبل بر شهرو با فجر دمیلو با ۴ امتیاز و به دلیل تفاضل گل سوم و چهارم هستند. ثامن کردر میناب، اتحاد بندر پل و وحدت گورزانگ سه امتیازی هستند و به دلیل تفاضل گل در مکان های پنجم تا هفتم قرار گرفته اند.  ستاره انقلاب رودان با یک امتیاز هشتم است. در گروه غرب سیبه کوخرد با ۹  امتیاز صدرنشین است. طوفان کوخرد با ۶ امتیاز در مکان دوم قرار گرفته است.
جنوب برکه دوکا پارسیان با ۵ امتیاز سوم ، اتحاد دژگان با ۴ امتیاز چهارم،  بهزیستی جناح با ۳ امتیاز پنجم، جنوب بستک و شناور سازی پی پشت قشم با دوم امتیاز  ششم و هفتم و ملوان بندرکنگ با یک امتیاز در مکان هشتم ایستاده است.‌ لیگ برتر فوتبال باشگاه های هرمزگان در دو گروه غرب و شرق برگزار می شود که در گروه غرب تیم های طوفان کوخرد، بهزیستی جناح ، سیبه کوخرد،  جنوب بستک،  اتحاد دژگان ، ملوان بندرکنگ، جنوب برکه دکا پارسیان و شناور سازی پی پشت قشم و در گروه شرق هم تیم های فانوس بندر تیاب،  وحدت گورزانگ،  جبل بر شهرو، اتحاد روستایی جاسک،  فجر دمیلو، اتحاد بندرپل و ستاره انقلاب رودان با هم رقابت می کنند در پایان دور مقدماتی این مسابقات دو تیم صدرنشین هر گروه به صورت مستقیم به فینال راه خواهند یافت .

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *